• Kancelaria Upadłość Konsumencka

  Kancelaria Upadłość Konsumencka
  https://drejer15kaufman.bravejournal.net/post/2022/01/23/Kancelaria-Upad%C5%82o%C5%9B%C4%87-Konsumencka
  Kancelaria Upadłość Konsumencka
  Kancelaria Upadłość Konsumencka
  https://blogfreely.net/rzeszowprawnik910/kancelaria-upadlosc-konsumencka-dn5p

  Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka a niespłacone raty pożyczki  Analizując fora o tematyce finansowej i pożyczkowej coraz to systematyczniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim paragrafie chcemy rzucić nieco światła na przedmiotowe zagadnienie. W nieskomplikowanych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w rodzimym systemie prawnym, jednak do tej chwili mogły z niej korzystać tylko podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). W obecnej chwili (a dokładniej od końca grudnia 2009 roku) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby prywatne - konsumenci.

  Jednakże, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda jednostka, która się o nią stara musi zrealizować szereg przesłanek. Wstępnie przychodzi wykazać, że jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych deklaracji - klasyczny przykład osób, które zaciągnęły sporo deklaracji i sumy rat przewyższają uzyskiwane dochody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie należy wskazać, iż zadłużenie powstało bez naszej ewidentnej winy, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

  Upadłość konsumencka to zagadnienie rzeka i przy składaniu właściwego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego poprawnym wyjściem jest korzystanie ze wsparcia profesjonalnego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.

  Tags Tags :
 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :