• Kancelaria Upadłość Konsumencka

  https://userscloud.com/gxfgvq2lf2ek
  Kancelaria Upadłość Konsumencka
  https://writeablog.net/pollock66tranberg/kancelaria-upadlosc-konsumencka
  https://anotepad.com/notes/qsser32y
  https://squareblogs.net/rzeszowprawnik982/kancelaria-upadlosc-konsumencka-hq40

  Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka - jak wiele bierze syndyk?  Analizując fora o tematyce finansowej i pożyczkowej coraz to systematyczniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim artykule będę się starać rzucić nieco światła na przedmiotowe zagadnienie. W zwykłych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w rodzimym systemie prawnym, jednak do tej pory mogły z niej korzystać tylko i wyłącznie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością). W obecnej chwili (a dokładniej z końcem grudnia 2009 roku) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby prywatne - konsumenci.

  Jednak, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi zrealizować wiele przesłanek. Na początku trzeba uwidocznić, że jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, iż ze swoich dochodów nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład jednostek, które wzięły sporo deklaracji i kwoty rat przewyższają pozyskiwane zarobki). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie trzeba wskazać, iż zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą przestępstwa finansowego lub pożyczek z lichwiarskim procentem.

  Upadłość konsumencka to zagadnienie rzeka i przy wnoszeniu stosownego wniosku jest konieczna specjalistyczna wiedza. Wobec tego właściwym wyjściem jest skorzystanie ze wsparcia zawodowego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego.

  Tags Tags :
 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :